Atlikėjai, Muzikinės grupės

Muzikinė grupė susibūrė 2016 m. Klaipėda

Jonas Baltokas (Dainos, gitara, balsas), Alvydas Stalaučinskis (Dainos, gitara, balsas, Trimitas, akordeonas, altas) 

Muzikinis stilius: dainuojamoji poezija, bardiška daina, country, folk, rock

Pirmas dainavimas solo , kai man buvo 7- eri metai. Įvairūs renginiai: miesto šventės, bardų festivaliai, koncertai su Žibinčiais. 

Domantas Razauskas ir grupė - nepastovus ir nepaaiškinamas reiškinys, atviras geriems muzikantams, geroms idėjoms, bet ypač geriems klausytojams.

Aštuonerius metus gyvuojanti grupė „Arbata” vis dar nepaliauja stebinti nuotaikinga, linksma ir užvedančia gyva muzika. Grupė per savo gyvavimo laikotarpį grojo vienoje scenoje su tokiais pasaulinio lygio atlikėjais kaip „Electric Light Orchestra” ir rusų roko grandais Mumiy Troll. 

Viena garsiausių Lietuvoje dainuojamosios poezijos atlikėjų

Grupė “Delčia” prasidėjo 1990 m., kai Popart'o jaunųjų talentų konkurse du jo laureatai (Valius Šerelis ir Saidas Blistrabas) pradėjo groti kartu...

Singer, guitarist, songwriter and producer Darius Mileris Nojus and drummer Asta M. formed acoustic rock band NOJUS Band in ...2001 when both moved to Ireland from Lithuania after band AIRIJA, they were in and recorded 5 albums since 1992, disbanded.

Čia nebuvo jokių mitų, sakmių ar susikūrimo legendų. Grupės narių sapnuose tąsyk nesivaideno nei geležiniai vilkai, nei trum...pasijonės mūzos. Jie neatėjo kurti legendų, jie atėjo groti. Buvo Liepos sekmadienis. Trys vyrai, Laurynas,

Viena iš populiariausių dainuojamosios poezijos grupė "Atika" iš Klaipedos, kuri jau groja daug metų ir yra išleidusi nemažai albumų.