Dainuojamosios poezijos vakaras su Indre Kazakauskaite, Jonu Čepuliu ir "Trim mūzom"

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

2009 Liepos 18d. (Šeštadienis) 20.00 val. „Aula"

VšĮ „Deimantų piramidė" liepos 18d. vakarą kviečia praleisti kartus su Indre Kazakauskaite, Jonu Čepuliu ir „Trim mūzom"

Indrutaja- muzikali mergaitė iš Molėtų. Groju nuo 2004 metu, žodžius dainoms rašau nuo dar seniau.. Karts nuo karto padainuoju kitų poetų žodžiais.:) Dainuojamąja poezija susidomėjau pakankamai senai, matyt todėl, nes tai žanras į kurį galiu įdėti visą save, parodyti kas guli ant širdies. Visada esu už gyvą ir tikrą garsą. Nesiekiu aukštų laurų ir karjeros iš to ką darau. Tiesiog, man tai malonumas ir dalis gyvenimo.:) Tokia pradžia, žiūrėsim kas bus toliau.

 

Trys Mūzos"- Pro pravertas mokyklos duris išlindo trys nosys, nusprendusios, jog dainuoti ir kurti kartu joms patinka. Muzikos mokytojos prižiūrimas "Dainos teatras" subūrė kartu groti norinčius moksleivius, ir per tuos keletą metų "Trys mūzos" susidainavo, atrado savo skambesį: neįprastus balsų sąskambius, mėgsta įvairius stilius (sutartines, bliuzą...) , nes nenori būti "nuobodžios bardės, liūdnai dainuojančios apie vėją, ilgesį ir lietų", tad ir tekstus savo trumpiems kūriniams renkasi kuo įdomesnius ir šmaikštesnius (pavyzdžiui, A. Sprauniaus "Voverė žudikė").

Jonas Čepulis- gerai pažystamas veidas roko, folko, dainuojamosios poezijos klausytojams. Charizmatiška, stipri asmenybė. Jo pasirodimuose skamba folkloro ir šiuolaikinio art rocko sintezė. Originalios liaudies dainų aranžuotės patraukia dėmesį.