Koncertas visai šeimai

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

2009 birželio 20d. 20.00 val. „Aulos" didžiajame kieme (Pilies g. 11, Vilnius)

„Dainuojamosios poezijos vakarai Tau"

 

VšĮ „Deimantų piramidė" kviečia į dainuojamosios poezijos (Bardų) vakarus , tai muzika kuriai nėra nei per senų, nei per jaunų klausytojų. Kiekvienas mums savas ir kiekvienas laukiamas. Ateikit ir praleiskit vakarus su mumis.

Trečiajį birželio šeštadienio vakarą (Birželio 20d.) praleiskime kartus su „Netiekto", Egle Valčiukaite ir kompanija „Ilgumos"

"Ilgumos" - tai šalia kasdienių darbų dėliojamos dainos, išgyventos ir neskolintos (beveik). Nesame profesionalai, muzikuojame labiau sau (ir truputį - kitiems). "Minimali darbinė sudėtis": Agnė Mikalauskaitė, dainavusi įvairiuose studentiškuose (MIDI rokoperos) ir ne tik projektuose, kurianti vis daugiau dainų muzikos ir skambinanti klavišais. Justinas Žilinskas - atkaklus mėgėjas, užtat parašęs vos ne visus tekstus ir daugumą muzikos, kankinantis gitarą ir dar ką papuola. Fleitos, smuiko, melodicos garsais bei aranžuotėmis padeda Barbora Drąsutytė (deja, šiuo metu ilgose laikinose atostogose) ir Kristina Mickutė. Kai trūksta - pasišaukiame ir daugiau pagalbininkų. Viešumoje nesame dažni svečiai, bet pamažu įžūlėjame.

Taigi kas toji Eglė Valčiukaitė? Pradėkim. Romos ir Audronio dukra, Giedrės sesuo, Parabolės ir Simbos šeimininkė, Tanios kambariokė, Šaro kaimynė, komunikacijos fakulteto studentė(vis galvojanti, kad pats metas pradėt rašyt bakalaurinį, bet dėl neišaiškintų priežasčių to nedaranti), pavasario žalumos mylėtoja, 36 dydžio batų avėtoja, kartais šokėja (pati sau, kai niekas nemato), VU dainų ir šokių ansamblio choristė ir ištikimiausia gerbėja, kartais dainininkė (pati sau ir čiut kitiems), gerų draugų draugė, imbierinės arbatos ir imbierinių sausainiukų mėgėja. Užaugus norėčiau būt balerina ;) Stiprus balsas ir charizma-2 Eglės skiriamieji ženklai.
Eglei scenoje talkins Kristina Sokolnikovaitė.

Netiekto" - dviejų jaunų vyrų - Adomo ir Povilo - projektas. Projektas Dainuojamajai Poezijai suteikti kitokį atspindį. Šie jaunuoliai susibūrė 2009 metų pavasarį ir karts nuo karto prie kolektyvo pasikviečia dar kelis žmones dar labiau paįvairinti jų muziką. Jų duodami atspalviai: Jazz'as, Bliuzas, rock'o elementai, bet dažniausiai jie tiesiog pasivadina jazz'uojančiais poetais.

Adomas - vokalas ir ritminė gitara, kuriantis dainų tekstus ir suteikiantis jiems gyvybę.

Povilas - solo gitara, užtikrinantis atspalvį ir dainos melodiją. Kuriantis dainų muziką ir keičiantis akordų sekas.

 

Jaunuoliai puikiai sutaria tuo klausimu, kad šis projektas tikrai smagus dalykas, žmonėms parodyti, kaip jie jaučia tai, ką daro.

Bilieto kaina- 10 Lt, studentams , moksleiviams ir senjorams-5 Lt, vaikams iki 14 metų- nemokamai.