Antrasis ypatingai jaukių dainuojamosios poezijos koncertų ciklo "Visi savi" vakaras - jau šį penktadienį.

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Bus dar geriau, nei buvo per atidarymo koncertą praėjusį ketvirtadienį: apglėbs šilta "naminė" atmosfera, šurmuliuos draugai ir kur-aš-jį-mačiau-neprisimenu pažįstami, garuos arbata, kvepės gardūs pyragai ir skambės puikios dainos, kurias atliks Andrius Kulikauskas, Ieva Narkutė , Justina Mileškaitė ir Šarūnas Černiauskas.

Ciklo sumanymas paprastai nepaprastas - muzikuoti ne kokioje nors triukšmingoje kavinėje ar didelėje ir jau truputį atsibodusioje koncertų salėje, o erdvėje, kurioje muzika apsigyvena greičiausiai – savus namus primenančioje didelio buto didelėje svetainėje. Muzikuoti tiems, kurie iš tikro klausosi – draugams ir seniems pažįstamiems.

Kuo nuoširdžiausiai kviečiame Jus į šį ir kitus puikius "Visų savų" ciklo koncertus jaukioje Stasio Vainiūno namų svetainėje – joje iki pat birželio mėnesio kiekvieną ketvirtadienio vakarą koncertuos žinomiausi Lietuvos bardai, jau beveik tapę legendomis, kartu su jaunais dainų kūrėjais ir atlikėjais, kuriuos savo dainų dėka įkvėpė paimti gitarą ar sėsti prie juodai baltų klavišų. Ir jie ne vien koncertuos – šie vakarai bus ypatingai šilti ir jaukūs. Juose išnyks nematoma širma tarp dainuojančių ir klausančių – atlikėjai ne tik dalinsis savo kūryba, tačiau taip pat pakvies tiesiog pabūti kartu, atvirai pasikalbėti, išgerti puodelį arbatos ir pasimėgauti puikiu naminiu pyragu. Publika, kuri susirinks į koncertus, taip pat bus labai ypatinga. Ji klausysis, ji šypsosis, ji jaus ir bus tarsi savų žmonių ratas. Nes juk čia – „Visi savi“ - čia visi jaučiasi kaip namie.

TRUMPAI:
Data: 2009-04-03 (penktadienis)
Laikas: nuo 18:30 iki 20:30 val.
Vieta: Stasio Vainiūno namų (A. Goštauto 2-41, Vilnius) svetainė
Kaina: 15 lt (koncertas + arbata + pyragas)

Visą išsamią informaciją, ypatingai "skanų" Ievos Narkutės pri(si)statymą, "Lietuvos ryto" televizijos parengtą reportažą ir nuotraukas iš pirmojo koncerto rasite internetinėje koncertų ciklo svetainėje http://www.visisavi.lt.

Susitikime ir kartu praleiskime dar vieną gražų pavasarinį vakarą.