Apie asociaciją "DPOEZIJA"

Asociacija Dpoezija

Asociacija "DPOEZIJA" - tai daugiau nei dešimtmetį entuziastingo ir neatlygintino bendradarbiavimo tarp kūrybingų, aktyvių ir entuziastingų žmonių vaisius.

Istorija

Pavadinimas kilo nuo svetainės pavadinimo dpoezija.lt (sutrumpinimas "dainuojamoji poezija"). Šios svetainės įkūrėjas Jonas Baltokas, padedamas svetainės narių 2009 m. surengė pirmuosius "meetus" ant Baltijos jūros kranto, Dzotuose. Vėliau, 2015 metais, sugriežtėjus regioninio parko taisyklėms, buvo priimtas sprendimas perkelti festivalį į Raseinius.

2016 m. festivaliui organizuoti entuziastingų organizatorių Jono Baltoko, Armino Elijošiaus, Tomo Pupinio, Dariaus Leveckio dėka buvo įkurta asociacija.

Dabartis ir tikslai

Šiuo metu asociacijos tikslas – kuo geriau, kokybiškiau surengti kasmetinį vasaros festivalį "Dpoezijos Šaltinis".

Formalūs tikslai aprašyti įstatuose.

Projektai, planai

Asociacija buvo įkurta nestatant vežimo prieš arklį - pirmiausia organizatoriai turėjo viziją, tikslus, juos įgyvendino ir matė tolimesnio vystymosi perspektyvas ir tik tada įkūrė organizaciją, kurios būtinai reikia norint priimti paramą, ruošiant valstybinus projektus, bendraujant su įmonėmis ir kitomis organizacijomis. Tokio požiūrio tikimės ir iš žmonių, kurie norėtų prisijungti prie DPOEZIJOS.

Apie asociacijos DPOEZIJA ruošiamus projektus galite pasiskaityti skyrelyje Projektai

40410 437566784168 2887037 n

 Akimirka iš 2010 m. festivalio, Dzotai, Klaipėdos r.

 

DSC 1194

 Akimirka iš festivalio 2015 m. Daugoduose, Raseinių raj.